Producenci
Cennik dostaw

DPD: 11zł


GLS:
15zł (Pobranie: +5zł)

 

Nasi dostawcy

Inpost

Poczta Polska

GLS

Szukaj nas także

Grupa Nokaut

Allegro

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Facebook

Anteny samochodowe – Łódź

Anteny, choć wydają się być mało znaczącym elementem, to jednak są niezmiernie istotne podczas planowania sprzętu grającego w samochodzie. Nasz sklep w Łodzi proponuje Państwu oryginalne anteny samochodowe. Warto dokonać właśnie takiego wyboru, albowiem tego rodzaju sprzęt charakteryzuje się znacznie wyższą jakością. Przede wszystkim wykonane są one z dobrych materiałów, a to oznacza, że będą nam służyć latami. Taka antena samochodowa może być wykonana z tworzywa sztucznego bądź metalu, Wówczas jest ona odpowiednio trwała.

Proponowane przez nasz sklep w Łodzianteny samochodowe są właściwie zaprojektowane i wykonane, aby mogły odbierać stacje radiowe w sposób czysty i perfekcyjny. Z pewnością zapewniają maksymalny odbiór fal radiowych. Oprócz wysokiej funkcjonalności ważna jest też jakość ich wykonania. Zrobione zostały z odpowiednich materiałów, które to właśnie gwarantują długie lata trwałości i bezawaryjnej pracy. Choć antena samochodowa wydaje się być mało istotną inwestycją, to jednak warto zwrócić uwagę na jej wysoką jakość wykonania.

ANTENA AUTOMATYCZNA UNIWERSALNA ANTENA AUTOMATYCZNA UNIWERSALNA
Cena: 74,99 zł (netto: 60,97 zł )
ANTENA DACHOWA FORD ANTENA DACHOWA FORD
Cena: 20,99 zł (netto: 17,07 zł )
ANTENA DACHOWA VW SKODA SEAT RAKU-2 ANTENA DACHOWA VW SKODA SEAT RAKU-2
Cena: 23,48 zł (netto: 19,09 zł )
ANTENA GPS FAKRA ANTENA GPS FAKRA
Cena: 29,00 zł (netto: 23,58 zł )
ANTENA GPS HRS AVIC ANTENA GPS HRS AVIC
Cena: 31,99 zł (netto: 26,01 zł )
ANTENA GPS HRS GT5 ANTENA GPS HRS GT5
Cena: 31,50 zł (netto: 25,61 zł )
ANTENA GPS HRS-F AVIC F ANTENA GPS HRS-F AVIC F
Cena: 47,99 zł (netto: 39,02 zł )
ANTENA GPS MCX - A ANTENA GPS MCX - A
Cena: 43,50 zł (netto: 35,37 zł )
ANTENA GPS MCX - B ANTENA GPS MCX - B
Cena: 43,50 zł (netto: 35,37 zł )
ANTENA GPS SMA - C ANTENA GPS SMA - C
Cena: 49,00 zł (netto: 39,84 zł )
ANTENA GPS SMA-A ANTENA GPS SMA-A
Cena: 49,00 zł (netto: 39,84 zł )
ANTENA GPS SMB - B ANTENA GPS SMB - B
Cena: 49,00 zł (netto: 39,84 zł )

Oryginalne anteny samochodowe

Decydując się na zakup anteny, warto wybierać oryginalne produkty, a nie tańsze zamienniki. Wynika to z kilku względów. Przede wszystkim oryginalne anteny samochodowe, które oferujemy w naszym sklepie w Łodzi są trwalsze, a przy tym zapewniają lepszą jakość dźwięku. Radio samochodowe może zagrać czysto, a także bez jakiegokolwiek szumu, oferując nam przyjemne doznania. Jednak, aby sprzęt audio mógł nam oferować dobry dźwięk, to konieczny jest też doskonały sygnał płynący z anteny. Musi on być nie tylko mocny, ale również i bez zakłóceń.

Oryginalna antena samochodowa na pewno Wam to zagwarantuje. Im lepsza, tym też radio gra dynamiczniej, a przy tym czyściej. Wybierając odpowiedni rodzaj anteny, powinniśmy przede wszystkim określić, do czego będzie nam ona w przyszłości służyć. Szczególnie istotny jest tutaj typ obsługiwanego przez nią urządzenia. Zakres pracy anteny zależy bowiem od długości oraz częstotliwości fal, jakie emituje owo urządzenie. W samochodach osobowych montuje się co najwyżej 2-metrowe anteny samochodowe.

Wysokiej jakości anteny samochodowe

Budowa wszelkich anten samochodowych jest dość podobna. W naszym sklepie w Łodzi oferowane  anteny samochodowe składają się z podstawowego pręta zrobionego z odpowiedniego materiału przewodzącego, a także cewki oraz kabla łączącego antenę wraz z urządzeniem odbiorczym. Ważna jest też wygodna podstawa, pozwalająca przymocować ów sprzęt do karoserii. Oferujemy również anteny samochodowe teleskopowe, które automatycznie składają się oraz są niemal niewidoczne, w momencie, gdy są nieużywane. To bardzo wygodne rozwiązanie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl